Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Zula
DOST indirOyunlar › Zula - Türk Yapımı MMOFPS Oyunu

Zula

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.34 Gb
Kullanıcı Puanı
3.86/5 - 7 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
1.34 Gb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Program indir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Wolfteam Wall Hack
Wolfteam Oyunu Hilesi
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Candy Crush
Bilgisayar Için Candy Crush Saga Oyna
Gta İstanbul City
Gta istanbul indir
Infection Strike
Ücretsiz RPG Online Oyun
Zula (Ekran Görüntüsü)
Türk Yapımı MMOFPS Oyunu (Ekran Görüntüsü)
Zula - Türk Yapımı MMOFPS Oyunu (Ekran Görüntüsü)

Türk Yapımı Online Savaş Oyunu

Muhammed
Son güncelleme: 03 Mayıs 2016, Salı

Türkiyenin ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula tecrübeli bir ekip tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Ülkemizde geliştirilen ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula‘nın haritalarında ülkemiz sokaklarına ait detayları görmek çok heyecan verici. Üsküdar, otopark, metro istasyonu ve düğün salonu gibi farklı büyüklüklerde ve gerçeğe uygun bir çok haritanın yer aldığı Zula‘da oldukça geniş bir mühimmat seçeneği yer almakta.

Oyunun Hikayesi: Oyunda oyuncuların seçebileceği birbirine düşman iki takım vardır. Bunlardan biri Zula diğeri de Gladyo’dur.
Zula
Türkiye son 50 yıldır yabancı istihbarat servislerinin gizli oyuncularına maruz kalmaktaydı. Devletin her kanadına sızan bu servislerin operasyonları sonucunda her yıl onlarca masum insan katledildi. Bu düzene dur demek isteyen devlet görevlileri bu servislerin ağır müdahalelerine maruz kaldılar. Bu oyuna durdurmak için Bordo Bereliler’den üst teğmen Demir Gladyo içine sızmakla görevlendirildi, bir operasyonda yabancı bir istihbarat servisine ait büyük bir silah sevkiyatını ortaya çıkardı. Olayı öğrenen üstlerinin tüm ikazlarına rağmen silahları yabancı servislere teslim etmeyip gizli kimliğinin ortaya çıkma riskine rağmen tüm sevkiyatı imha etti. Demirin kimliği ortaya çıkınca ortadan kayboldu ama artık kendi bir hedef haline gelmişti. Aradan zaman geçmesine rağmen unutmadılar sabırla aradılar sonunda buldular.
Demir’in düğün töreni gecesi Gladyo harekete geçti, Demir saldırıda ağır yaralandı, sevdiklerini kaybetti. Kurtulduğunu uzun süre en yakınlarından bile saklayan Demir intikam için çalışmaya başladı. Ülkenin her bir köşesinde bunlara dur diyecek vatanseverleri bir araya toplamaya başladı.
Zula karanlıkların içinden intikam ateşiyle doğdu.

Gladyo
Körfez savaşı sırasında dünyanın dört bir yanından gelen paralı askerlerin bir bölümü, savaş sonrasında bölgedeki zenginlikleri ele geçirmek adına karanlık işlere bulaşmıştı. Yaptıkları kirli işler sonucunda kazandıkları servet ile büyüyen bu gruplar bir süre sonra suç örgütleri haline gelmeye başladılar. Bu örgütlerin en güçlülerinden biri olan Gladyo, kurduğu profesyonel timi sayesinde birçok ülkede faaliyet göstermeye başladı.
Gladyo’yu diğer örgütlerden ayıran en önemli özelliği ise uyguladığı başarılı savaş stratejileri idi. Gladyo’nun bölge sorumlusu Ivan birçok istihbarat servisinin Türkiye operasyonlarını yönetmekteydi. Galdyo’ya sızan fakat sonradan izini kaybettikleri bir Türk casusunun infazı onun için kişisel bir hesaplaşma haline gelmişti. Sonunda Türk’ün yerini buldular, operasyon yapıldı ama öldü sandıkları Demir planlarını bozmaya başladı.
Oyunun adı artık Zulaydı.

Oyun kurulurken kayıt olmayı unutma! Zula Oyununa buradan kayıt olabilirsiniz.

Güncelleme tamamlandıktan sonra;
1- Kullanıcı Adı: Kayıt olurken belirlediğiniz kullanıcı adınızı gireceğiniz bölümdür.
2- Şifre: Kayıt olurken belirlediğiniz şifrenizi yazdığınız bölümdür.
3- Başla: Bilgilerinizi yazdıktan sonra oyuna giriş için "Başla" butonuna basmanız gerekmektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!