Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Word Excel To Html 5.5

Şimdi İndir
Windows (Hepsi) - 3.40 Mb
Kullanıcı Puanı
2.75/5 - 4 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.5
Boyut:
3.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows (Hepsi)
Editör Puanı:
Editör:
Dostindir
Program indir Masaüstü Programları
PowerPoint 2010
Google Chrome Için PowerPoint Programı
Charles
Online Oyun Hile Programı
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı
Advanced Find and Replace
Bul Ve Değiştir Programı
ABBYY PDF Transformer+
Türkçe PDF Dönüştürme Programı
Dostindir
19.02.2011

""

word/doc excel/xls to htm html converter bir dosya dönüştürme programıdır. bilgisayarınızda bulunan çeşitli dosya türlerini html/htm dosya türüne dönüştürebilir.

program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinden birden fazla işlem yapılabilir. hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.

kullanıcı dostu bir arayüze sahip. tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. alt kısımda bulunan çıktı biçimini ayarladıktan sonra convert/dönüştür tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.

program word (doc, docx, docm), excel (xls, xlsx, xls), powerpoint (ppt, pptx, pptmm), rtf, txt dosyalarını htm/html dosya türüne dönüştürebilir.

kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir. bu sayede dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde htm/html türüne dönüştürebilirsiniz.

kısıtlama ve lisans:
programın bu free sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan free version seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.

programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. toplu dönüştürmeyi desteklemez. toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. lisanslı fiyatı ise 49.95$`dır.
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Word Excel To Html için Yapılan Yorumlar..
Word Excel To Html için Levent Yılmaz dedi ki; @ 05.09.2011
tesekkurler