Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Steam
DOST indirOyunlarSteam › Oyun İndirme Ve Satın Alma Platformu

Steam 012

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.50 Mb
Kullanıcı Puanı
2.78/5 - 18 kullanıcı katıldı
Sürüm:
012
Boyut:
1.50 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Program indir Oyunlar
ClashBot
Clash Of Clans Bot Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
Wolfteam Wall Hack
Wolfteam Oyunu Hilesi
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Origin
Electronic Arts Oyun İndirme Programı
Steam (Ekran Görüntüsü)
Doğukan
Son güncelleme: 03 Temmuz 2016, Pazar

Birbirinden Güzel Binlerce Oyuna Steam ile Ulaşın

Steam, oyun severler için gereken bir çevirimiçi oyun indirme ve satın alma platformudur. Half-Life adlı oyunun geliştiricisi Valve tarafından hazırlanmış olan Steam üzerinden dijital oyun satın alma ve oyun indirme işlerinizi yapabilirsiniz.

Bu platform üzerinde bulabileceğiniz yüzlerce ücretsiz oyun sayesinde oyun oynama ihtiyacınızı tamamen yasal olarak bedavaya getirebilirsiniz. 100 milyondan fazla üyesi olan bu toplulukta yeni insanlarla tanışın, oyun gruplarına katılın, takımlar kurun ve sohbet edin. Steam üzerinden asla eğlence sona ermez. PC'de, Mac'te, Linux'ta, Android mobil aygıtınızda, hatta televizyonunuzda bile olsanız Steam'in özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Steam indir ile birbirinden güzel binlerce ücretli veya ücretsi oyunu indirip oynayabilirsiniz. Aksiyon oyunlarından Bağımsız yapımcı oyunlarına kadar 3500'ün üzerinde oyuna ev sahipliği yapıyor. internet üzerinden Orjinal oyun alabilir bu oyunları internet üzerinden istediğiniz bir yerden indirebilir veya sevdiğiniz oyun demolarını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.Satın aldığınız oyunu istediğiniz yerden oynamanıza imkan sağlayan Steam Play ve herhangi bir yerden giriş yapmış arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynamanızı sağlayan Çapraz Platform Çok Oyunculu özellikli PC, Mac ve Linux oyun kataloğunu sunuyor.

Popüler olan pek çok oyun, eklenti paketi ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara direkt çevrimiçi olarak indirilebilmektedir.İnternet bağlantı hızınız ne olursa olsun bir indirmeyi yarıda kesme konusunda endişelenmenize gerek yok. Steam'den çıkarsanız, yeniden başlattığınızda indirmeleriniz sorun yaşamaksızın devam edecektir.

Kendinize ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve oluşturduğunuz hesap ile orjinal oyun satın alabilirsiniz hem de aldığınız bütün oyunları oluşturmuş olduğunuz hesapta saklanabilecek ve internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan bilgilerinizi girdiğinizde satın almış olduğunuz oyunlarınızı yükleyebileceksiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Steam Ekran Görüntüleri
Steam (Ekran Görüntüsü)
Oyun İndirme Ve Satın Alma Platformu (Ekran Görüntüsü)
Steam - Oyun İndirme Ve Satın Alma Platformu (Ekran Görüntüsü)