logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Sea Of Thieves

Sea Of Thieves

Ana Sayfa ›› Oyunlar ›› Sea Of Thieves İndir - Korsan Oyunu
Hemen İndir
Windows 8 ve üzeri - 19.67 Gb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.75/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.75 / 5 - 4 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0
Boyut:
19.67 Gb
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 8 ve üzeri
Üretici
Microsoft Studios
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu
Gta İstanbul City
Gta istanbul indir
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Purble Place
Eğlenceli Pasta Yapma Beceri Oyunu
CATS: Crash Arena Turbo Stars
Android İçin Robot Dövüşü Oyunu
Solsuite Solitaire
Solitaire Oyunları
Sea Of Thieves
Doğukan
Son güncelleme: 10 Mart 2018, Cumartesi

Korsan Oyunu

Sea of Thieves, Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox One için yayınlanan bir aksiyon-macera oyunu. 20 Mart 2018 tarihinde oyuncularla buluşacak olan bu karsancılık oyunu, PC ve Xbox One platformları üzerinde kapalı beta süreci başladı.

Tehlike ve keşif dolu bir dünyada her zaman hayalini kurduğunuz korsan olmanıza olanak tanıyan bir Paylaşımlı Dünya Macera Oyunu. Ufuktaki her bir yelkenin dostunuz ya da düşmanınız olabilecek gerçek oyuncularla dolu bir gemi anlamına geldiğini geniş bir okyanusu keşfedin. Bir ekip oluşturun ve hazine dolu adalara gitmek üzere denize açılın, efsanevi yaratıklarla karşılaşın ve diğer korsanlara karşı epik gemi savaşlarında cesaretinizi test edin.

Korsanlar, tehlike ve keşif ile dolu zengin ve fantastik bir dünyayı 4K kalitede yaşayın. Bir korsanın gününün önemli bir kısmı ister zorlu bir bulmacayı çözerek ister rakip ekibin burnunun ucunu görmemesinden yararlanarak zulası için hazine arayarak geçer. Çok sayıda sandık çeşitli lanetler taşıdığından ve masum görünen bir yükün bir geminin akıntıya kapılmasına ya da yeni sahibinin çakırkeyif bir şekilde güvertede sersemlemesine neden olacağından dikkatli olmak yararlıdır. Sea of Thieves'te ufuktaki her gemi gerçek oyunculardan oluşan bir ekibe sahiptir ancak gerçek niyetleri ne olabilir? Belki de barışçıl bir görüşme yapmak istiyorlar ya da zorlukla elde ettiğiniz yağmalarınızı ele geçirmek istiyorlar veya tek istedikleri açık denizlerde iyi bir savaşın heyecanını yaşamak. Tercih edeceğiniz yanıt şekli, zafer sesleri ile okyanusun dibine yakından bakış arasındaki fark anlamına gelecek.

El değmemiş adalar, canavarlar ve mistik yaratıklardan oluşan zengin, fantastik bir dünya. Zenginlik ve şöhret peşinde koşarken birlikte uzak sahillere doğru denize açılın. Eski bulmacaları çözün, canavar yaratıklardan oluşan sürülere karşı mücadele edin ya da diğer korsan ekiplerini yağmalayın; tercih sizin. 20 Mart 2018 itibarıyla Windows tabanlı kişisel bilgisayarlar ve Xbox One üzerinde yayınlanan oyun için daha ayrıntılı bilgiler almak içinse hemen aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Sea Of Thieves - Ekran Görüntüleri
Sea Of Thieves
Sea Of Thieves - 2
Sea Of Thieves - 3
Sea Of Thieves için Yapılan Yorumlar..
Sea Of Thieves için Emin dedi ki; @ 16.02.2018
Efsane bir oyun olarak geliyor. dört gözle bekleyenler arasındayım. Bilgisayar sistemi 4 dörtlük 5 bin kağıt vermişim.
Sea Of Thieves için Oyunvu dedi ki; @ 01.02.2018
selam direk microsoft magazaya atıyor