Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Odin3
DostindirProgramlar › Odin3

Odin3

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.0 Mb
Kullanıcı Puanı
3.17/5 - 12 kullanıcı katıldı
Sürüm:
3.12.5
Boyut:
1.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir Programlar
Dumpper
Kablosuz Ağ (WiFi) Şifre Bulma Programı
Bolide Slideshow Creator
Slayt Hazırlama Programı
Resimleri Video Yapma Programı
Photo to Video Converter Free
Password Cracker
Yıldızlı Şifreleri Görme Programı
Odin3
Odin3
Odin3

Android Telefon Ve Tablet Güncelleme Programı

Muhammed
Son güncelleme: 22 Mayıs 2017, Pazartesi

Android Güncelleme Programı

Odin3, Android telefonunuzun yazılımını kolayca güncelleyebilmeniz için tasarlanmış basit bir uygulamadır.

Genellikle Samsung Galaxy telefonlara özel ya da orijinal (Stock) ROM yükleyebilmek için kullanılmakta olan yazılım ile birkaç tıklama ile cihazınızın yeni sürüm dosyalarını yükleyerek cihazınızı yeni sürüme uygun hale getirebilirsiniz.

Android telefon ve tablet güncelleme programı; ROM yüklemek için gerekli olan bir program. Odin Multi Downloader ile Android cihazınızın sürümünü yükseltebilir veya cihazınıza istediğiniz uyumlu ROM'u yükleyebilirsiniz. Odin 3.09 sayesinde, indirdiğiniz Samsung ROM'larını, cihazınızı Download moduna alıp, kablo ile USB'den bilgisayara bağlayarak yükleyebiliyorsunuz.

Odin ile rom yükleme
Odin Samsung resmi Rom'larını Samsung telefon ve tabletlere yüklemenizi sağlayan bir programdır. Samsung tarafından Sammobile üzerinden sunulan resmi Rom dosyalarını mobil cihazlarınıza basit, sorunsuz ve en temiz şekilde yüklemenizi sağlayan yol, Rom dosyasının Odin kullanımı ile yüklenmesidir.

Samsung resmi Rom dağıtım sitesi Sammobile üzerinden kendi modelinize uygun versiyon Romu bulun ve indirin. İndirdiğiniz Rom dosyası .zip uzantılı yani sıkıştırılmış dosyadır. Bu dosyayı bir sıkıştırma programı ile bilgisayarınızda bir yere açın. Açtığınızda içerisinde ".md5" uzantılı bir dosya olacak. Odin ile yükleyeceğimiz dosya işte bu .md5 uzantılı dosya.

NOT: Kullanım sırasında dikkatli olmalısınız. Tecrübeli kullanıcı değilseniz kullanmamanızı öneririm Çünkü programın yanlış kullanımı telefonunuza kalıcı hasarlar verebilir.

Odin indirdikten sonra işlemlerini yapmadan önce mutlaka yedek almayı unutmayın. Yaşayabileceğiniz bir aksilik durumunda tüm dosyalarınızı kaybedebilirsiniz.

Odin3 için Yapılan Yorumlar..
Odin3 için Onurkaan dedi ki; @ 27.05.2013
Allah sizden razı olsun az kalsın telefonu jb güncelleyemiyodum elimdeki odin programı eski sürümdü ve kurmuyodu yarıda hata veriyodu bu siteden indirdim odini çok güzel çalıştı çok çok çok teşekkürler :)
Bunlarda İlginizi Çekebilir