Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 11 Mart 2015, Çarşamba günü eklendi.
Popüler mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp a sesli arama özelliği geldi.
WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp milyonların beklediği özelliğini açtı. Popüler mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a sesli arama özelliği geldi. Henüz şimdilik tüm kullanıcılarına sesli görüşme imkanı sağlayamayan uygulama en kısa zamanda tüm kullanıcılar için aktif olacaktır. Eğer biraz şanslıysanız Whatsapp üzerinde sesli görüşme özelliğini kolayca kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Şimdilik sadece Android cihazlar için gelen sesli arama özelliği uygulamayı güncellediğinizde kullanılabiliyor.

İnternet üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan sesli arama özelliği henüz tüm kullanıcılar için aktif olmamış durumda. çok yakında tüm WhatsApp kullanıcılarının bu özelliği kullanmaya başlayacak.

Şimdi WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Kullanılır? diye merak ediyorsanız Android cihazlarda sesli arama özelliğini kullanabilmek için yapmanız gerekenler:

- Whatsapp üzerinden WhatsApp APK dosyasını mobil cihazınıza indirin. İndireceğiniz dosya WhatsApp'ın resmi APK versiyonudur.
- APK dosyasını cihazınıza kurduktan sonra yeni sürümü cihazına kurmuş olan bir diğer arkadaşınızla deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Yeni özelliğin iOS ve BlackBerry gibi platformlara ne zaman geleceği hakkında ise şu an için resmi bir açıklama bulunmuyor.

WhatsApp'ın sesli arama özelliği henüz aktif olamyan Google Play üzerinden indirebileceğiniz sürümü buradan indirebilirsiniz.