Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 24 Ağustos 2015, Pazartesi günü eklendi.
Wechat 600 milyon kullanıcısıyla WhatsApp'a büyük bir rakip olmayı başardı.
Wechat, WhatsApp'ın Tahtını Sallayabilecek mi?

Avrupa ve Amerika piyasasında henüz yer istediğini elde edemeyen Wechat 600 milyon kullanıcısıyla dünyanın en aktif mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a rakip olabilecekmi? Çin merkezli olarak bildiğimiz wechat bu başarısının arkasındaki sebep ise en kalabalık nufusa sahip olması olarak karşımıza çıkıyor. Aylık aktif kullanıcı sayısı 800 milyon olan WhatsApp’ın en büyük rakibi WeChat, kısa sürede WhatsApp’ın tahtını sarsabilir.

Çin menşeiyli Tencent firmasının internet dünyasına sunmuş olduğu Wechat mobil uygulaması son iki yılda aktif kullanıcı sayısını iki kattan fazla artırarak 600 milyon rakamına ulaştı. WeChat insanların bedavaya internet üzerinden mesajlaşmasını, birbirlerine resim yollamasını ve tabi ki konuşmasını sağlayan bir akıllı cep telefonu uygulamasıdır.

WeChat ile göndermiş olduğunuz mesajı 2 dakika içinde geri alabiliyorsunuz. Bu işlemi yapmak için yazdığınız iletinin üzerine uzun tıklayın ve açılan seçeneklerden ""UNSED"" seçeneğini seçip mesajı hem kendi ekranınızdan hemde gönderdiğiniz kişinin ekranından kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Wechat
Android Ve iPhone için Mesajlaşma Uygulaması