Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 20 Temmuz 2015, Pazartesi günü eklendi.
uTorrent reklamlarını kaldırarek reklamsız bir şekilde programı kullanın.
uTorrent Reklamları Nasıl Kaldırılır

uTorrent, Torrent dosya paylaşım sistemini kullanarak kullanıcılar arasında veri transferini oldukça kolaylaştıran yazılımlardan biridir. Programıın içerisindeki son dönemlerde artan reklamlar kullanıcıyı oldukça rahatsız edecek bir hal almıştı.

Bu yazımızda bu reklamlardan kurtulma yolunu sizlere göztereceğiz. uTorrent reklamlarını kaldırabilir ve reklamsız bir şekilde programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

uTorrent'in ana ekranında yer alan ""Seçenekler"" butonuna tıkladıktan sonra ""Tercihler"" sekmesini göreceksiniz. Bu menüye giriş yaparak devam ediyoruz.

Tercihler bölümünün sol alt kısmında ""Gelişmiş"" bölmesi bulunuyor ve bu bölmeye tıklayarak devam ediyoruz. Bu aşamada karşımıza bir liste gelmeli.

- Aşağıdaki örnekte olduğu gibi ""Filtre:"" bölümüne ""left_rail_offer"" yazıyoruz ve alt kısımda bulunan değeri ""Yanlış"" olarak değiştiriyoruz. Eğer ""Yanlış"" seçiliyse herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur.- ""sponsored_torrent_offer"" yazarak devam ediyoruz. Karşımıza çıkan yeni değeri de ""Yanlış"" olarak değiştiriyoruz.
- ""show_plus"" yazıyor ve aynı şekilde ""yanlış"" seçeneği ile değiştiriyoruz.
- ""enable_pulse"" seçeneğini ""Yanlış"" seçeneği ile değiştiriyoruz.
- ""show_notorrents"" diyerek onu da ""yanlış"" değeriyle değiştiriyoruz.
- ""offer_autoexec"" seçeneği muhtemelen sizde de ""yanlış"" olarak değiştiriyoruz.

Utorrent
Ücretsiz Torrent İndirme Programı