logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Turkcell BiP 4.5G Ramazan Kampanyası

Ana SayfaHaberlerMuhammed tarafından 16 Mayıs 2018, Çarşamba günü eklendi.
Dostindir Haber Turkcell BiP 4.5G Ramazan Kampanyası
Turkcell popüler mesajlaşma uygulaması BiP ile hediye internet dağıtmaya devam ediyor.
Turkcell BiP 4.5G Ramazan Kampanyası

4.5G Ramazan Kampanyası ile birlikte bol bol internet kazanabilirsiniz. SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses veya bilgisayardan internet hattına sahip müşterilerimiz, kampanyadan 11 Mayıs - 14 Haziran 2018 tarihleri arasında yararlanabilirler. Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden "4.5G Ramazan Kampanyası" servisi takip edilmelidir.

SIM kartı 4.5G uyumlu Turkcell müşterileri BiP uygulaması keşfet platformu üzerinden 4.5G Ramazan Kampanyası servisini takip ederek internet paketlerini ikiye katlıyor.

BiP uygulaması üzerinden kampanya katılımı sağladıkları anda hatlarında tanımlı internet paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir. Kampanyaya katılım sağlayan faturalı müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi ve paketlerinin içeriğindeki dijital servislerin data faydası kadar dijital servis data faydası hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.

Turkcell Bip ile internet Kampanyasına nasıl katılabilirim?
Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden "4.5G Ramazan Kampanyası" servisine üye olunmalıdır.

Kimler yararlanabilir?
SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses veya data hattına sahip müşterilerimiz kampanyadan 11 Mayıs - 14 Haziran 2018 tarihleri arasında yararlanabilirler.

Kullanım Şartları
Ücretsiz
14 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli.

Turkcell BiP
Android ve iOS için Mesajlaşma Uygulaması

İlginizi Çekebilir