Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 04 Ağustos 2014, Pazartesi günü eklendi.
Tubidy ücretsiz bir müzik dinleme ve indirme servisidir. internet üzerinden sediğiniz müzikleri tarayıcı üzerinden kolayca bilgisayarınıza indirebilir
Tubidy ile Müzikler Artık Cep ve Bilgisayarlarda

Dünyanın pek çok ülkesinde bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılmakta olan bu müzik programı sayesinde akıllı cep telefonunuza, tabletinize, bilgisayarınıza ve diğer mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak mp3 formatında müzikler indirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Müzik kliplerini de dünyanın en popüler müzik indirme programı ile indirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde oldukça fonksiyonel ve kaliteli yapısının dışında hızlı müzik indirebilme olanağı sunmakta olan Tubidy programını ücretsiz olarak indir seçeneğinden yararlanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu tarz müzik programlarının en güvenli ve en hızlı indirme performansına sahip olanı olarak pek çok otorite tarafından yapılan testlerden başarılı sonuçlarla çıkmış olan Tubidy müzik indir seçeneği ile bilgisayara ücretsiz olarak indirilebiliyor ve herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan en popüler, en eski, en güncel ve en yeni şarkılar ı dahi mp3 ve mp4 formatlarında bilgisayara indirebilme imkanı bulunuyor.

Tubidy ile Android, iOS, Windows Phone, Bilgisayarlarınıza en beğendiğiniz müzikleri ve vide kliplerini download edebilirsiniz.
- Cep telefonunuza, Tabletinize, iPad cihazınıza veya masaüstü Pc’nize müzik indirebilir,
- Mp3 veya sevdiğiniz bir videoyu indirebilirsiniz.
- Tubidy ile indirebileceğiniz video formatları: 3GP, MP4.
- Tubidy ile indirebileceğiniz Müzik formatları: MP3 ve MP4.

 
Tubidy MP3 indir
Tubidy ile Film, Video, Müzik, Mp3 indir