Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 07 Temmuz 2016, Perşembe günü eklendi.
Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat güncellendi.
Snapchat Güncellendi

Son zamanlarda en popüler mobil uygulamaları arasında yer alan Snapchat, yeni özelliklere kavuşuyor. Fotoğraf ve video paylaşma konusunda pek çok özelliğe sahip olan Snapchat son güncellemesi ile birlikte snapleri ve hikayeler kaydetmeye izin veren Anılar adlı yeni özelliğe sahip oldu.

Snapchat yeni özellikleri Anılar özelliği sayesinde Snapchat üzerinden çektiğiniz fotoğrafları veya videoları direk olarak uygulama üzerinde saklayabileceksiniz. Yapmanız gereken ise 'Snap'inizi hazırladıktan sonra 'Anılara'a kaydet' butonuna basmak. Buna bastıktan sonra bu snap sizin kişisel 'Hatıralar' sayfanıza eklenecek ve siz istemediğiniz sürece silinmeyecek.

Kullanıcılar uygulama içerisindeki anlık Snapleri de, Anılar bölümüne kaydedebilecek. Hikayelerden gelen fotoğraflar, Anılar bölümünde özel bir çerçeve içerisinde kullanıcılara ayrı olarak sunulacak. ""Anılar"" sayfasına girdiğinizde fotoğraf ile ilgili anahtar kelimeleri yazdığınızda fotoğrafları filtreleyebileceksiniz. Bu güzel özelliğin önümüzdeki haftalarda gelecek güncelleme ile Android ve iOS kullanıcılarına ulaştırılacak.

Snapchat
Android Ve iPhone Için Sohbet Uygulaması