Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Muhammed tarafından 28 Mayıs 2015, Perşembe günü eklendi.
Samsung Galaxy S6 teknik özellikleri hakkında bilgiler.
Samsung Galaxy S6 Özellikleri

Üstün özellikleriyle akıllı telefonlar arasında hızla yükselen Samsung Galaxy S6'yi birlikte inceleyelim. Önceki modellere göre iki kat artırılmış önyükleme hızı ve uygulamaları süper seri şekilde başlatabilmesi sayesinde Samsung Galaxy S6, size rakipsiz sonuçlar ve gelişmiş enerji verimliliği sunar. 64 bitlik mimari desteği gerçekten güçlü bir performansı, çoklu görev ve multimedya işlevlerini bir üst düzeye taşımanızı mümkün kılar. ""Yıldırım hızında şarj"" olabilme özelliği sayesinde artık şarj problemlerinizi sorun etmeyeceksiniz.

Geliştirilmiş Güvenlik:
Samsung Galaxy S6’in güçlü güvenlik çözümleri ile eşsiz iç rahatlığının keyfini çıkarın: KNOX, parmak izi tarayıcı.

Titiz Tasarım, Büyüleyici Parlaklık
Cam işçiliğiyle metal sanatından esinlenilerek hazırlanan Samsung Galaxy S6, cam ile metalin kusursuz uyumunu sunar: hoş kıvrımlı, geniş yelpazesiyle baş döndürücü renkler saçan; parlak cam yüzeyiyle nefes kesen bir tasarım.

Daha Gelişmiş Diyafram, Daha Net Fotoğraflar:
Samsung Galaxy S6’nın hem ön hem de arkadaki kameraları daha yüksek çözünürlük ve F1.9 diyafram açıklığı sunarak, nerede olursanız olun daha net fotoğraflar çekmenizi sağlar. Ana ekran tuşuna çift tıklayıp doğrudan kamera moduna geçerek artık hiçbir anı kaçırmayın.

Ultra Hızlı Şarj;
Samsung Galaxy S6'nın önceki modellerden 1,5 kat daha seri çalışan yıldırım hızındaki şarj özelliği sayesinde artık pilinizi dert etmeyin. Kablosuz şarj özelliğiyle, Samsung Galaxy S6'yı uyumlu şarj pedine koyarak kablo kullanmadan, kolayca şarj edebilirsiniz.
* Şarj zamanı ve süresi bireysel kullanım alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilir. HD veya daha yüksek çözünürlüklü film izlerken pil şarj ömrü 2 saatten az olabilmektedir.

RAM:
3GB RAM kullanılıyor.

Özellikleri:
İşletim Sistemi : Android 5.0 (Lollipop) 
Kamera Çözünürlüğü : 16 Megapixel
Ekran Boyutu : 5.1""
Ön Kamera: 5.0 MP
Arka Kamera: 16.0 MP
Dahili Bellek : 32 GB
Çift Hat desteği : Yok
Ekran Çözünürlüğü : Quad HD (2 560 x 1 440)
Arttırılabilir Hafıza : Yok
Ekran Renk Sayısı : 16M
Ekran Tipi : Super AMOLED Kapasitif
RAM : 3 GB LPDDR4
İşlemci : 8 çekirdekli 64-bit işlemci
Radyo : Yok
İşlemci Hızı : 2.1 GHz.