Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 06 Ağustos 2014, Çarşamba günü eklendi.
iOS işletim sistemi sahibi kullanıcıların ve Android (Telefon ve Tablet) cihazlarda en çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamaları.
Mobil Fotoğraf Efekt Uygulamaları

Mobil cihazların fotoğraf makineleri ile kapıştığı bu zamanda akıllı cihazlar için vaçgeçilmezler arasında yer alan fotoğraf çekim, düzenleme ve efekt uygulamaları kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Android ve iOS cihazlar için en çok tercih edilen uyguamalar arasında bu işleri en iyi şekilde başarabilen Retrica uygulamasını inceleyeceğiz.

iOS platformunun en başarılı fotoğraf çekip düzenleme uygulaması olarak bildiğimiz Retrica, Android desteği sayesinde artık mobil kullanıcılarının 1 numarası olmuştur diyebiliriz. Sizlerde iOS veya Android bir cihaz sahibi iseniz mobil cihazınızı bu uygulama ile sevindirebilirsiniz.

Retrica, akıllı telefonlar ve tabletlerde çalışan ve kullanıcılarına profesyone fotoğraflar çekebilme imkanı sağladığı gibi yine çekilmiş olan fotoğraflar üzerinde veya çekim esanasında fotoğraflar üzerinde Photosop kalitesini aratmayacak düzenlemeler yapabilme özelliği haricinde çok başarılı efektler ve filtreleme işlemlerine sahip başarılı bir uygulamadır.

Ön kamera desteği sayesinde selfie tutkunları içinde tam bir destek sağlayan Retrica ile yüksek çözünürlüklü kaliteli fotoğraflar çekebilir, fotoğraflarınıza vintage (80li yıllar) stili verebilirsiniz. Peş peşe 2-3-5-9 kare çekim yaparak çok güzel ve farklı çekimler elde edebilirsiniz. 

Retrica uygulaması ile isterseniz fotoğraf çekmeden önce isterseniz de fotoğraf çektikten sonra fotoğraflarınıza müdahale edebiliyorsunuz.

Retrica Özellikleri:
- Ön ve arka kamera desteği
- Kolaj oluşturam özelliği,
- Zamanlayıcı ile ileri zamanlı çekim yapabilme,
- Fotoğraflara rastgele efektler ekleme özelliği,
- Çerçeve ekleme özelliği.

Android ve iOS için aşağıdaki linlerden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Retrica Android
Android İçin Retrica Uygulaması
Retrica iPhone
iPhone İçin Retrica Uygulaması