Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 05 Ağustos 2015, Çarşamba günü eklendi.
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Kojima Productions tarafından geliştirilen, Konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, 2014 yılında çıkan Metal Gear Solid V: Ground Zeroes'un devam niteliğindedir. Ground Zeroes'dan sonra 9 yıllık bir komadan uyanan Snake kendini bir hastahanede bulur ve o sırada kimliği belli olmayan bir örgüt tarafından Snake'in bulunduğu hastaneye saldırı düzenlenir. Hastaneden sağ çıkan Snake eski oyunlardan tanıdığımız Ocelot ile karşılaşır ve Phantom Pain'in hikayesi bu şekilde başlar.

Konami Digital Entertainment şirketi 'METAL GEAR SOLID V Deneyimini""', son bölüm olan METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain ile bir adım öteye taşıyor. Fox Engine tarafından desteklenen en son teknolojiye sahip oyun dizisinde yeni bir çığır açan MGSV: The Phantom Pain oyunu, oyunculara birinci sınıf bir oyun deneyimi kazandırarak açık dünya görevlerini yerine getirebilmeleri için taktik anlamda özgürlük sunuyor.

TEMEL ÖZELLİKLER
- Oyuncuların görevlere nasıl yaklaşacağına ve oyunun genel seyrine dair özgürlük sağlayan açık dünya tasarımı.
- Fox Engine fotoğraf gerçekliğinde grafikler, inceliklerin düşünüldüğü bir oyun tasarımı ve gerçek gelecek nesil oyun kalitesi sunuyor.
- Genel işlevselliği ve oyuna erişimi artırmak üzere konsol gerisindeki deneyimi diğer cihazlara taşıyan çevrimiçi bağlanabilirlik.

Metal gear solid v the phantom pain sistem gereksinimleri:

Platform(lar)
Microsoft Windows
PlayStation 3
PlayStation 4
Xbox 360
Xbox One

Çıkış tarih(ler)i
PlayStation 3 - 4: 1 Eylül 2015
Xbox 360 - One: 1 Eylül 2015
Microsoft Windows: 15 Eylül 2015

Steam üzerinden ön sipariş için bu adresi kullanabilirsiniz.