Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Muhammed tarafından 19 Ağustos 2015, Çarşamba günü eklendi.
Kötü Kedi Şerafettin tozu dumana katmaya geliyor.
Kötü Kedi Şerafettin

Bülent Üstün’ün hafızalarda kült olmuş çizgi roman karakteri, metropol canavarı ""Kötü Kedi Şerafettin""in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. ""Kötü Kedi Şerafettin"", dünyanın en büyük animasyon festivallerinden biri olan Annecy’de ""Yapımı Devam Eden Filmler"" kategorisindeki yarışmaya, Buz Devri filmlerinin yapımcılarının yeni filmi Snoopy ile birlikte seçildi.

Kötü Kedi Şerafettin Filmi Hakkında:
Sefahati meşhur, marazı bol Beyoğlu’nda geçen bir İstanbul serüveni! Alelade bir Mart sabahı, kahramanların en tersosu, kedilerin en fenası Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşama mangal hazırlığı yapmaktadır. Ne var ki evdeki hesap çarşıya uymaz… Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulacağı, bir dizi düşmanının saldırısına uğrayacağı, hayatında ilk kez aşık olacağı, baba olduğunu öğrense de kabullenemeyeceği gibi, mangal planları da bu ""ufak aksiliklerle"" altüst olacaktır.

Çözüm Rıza’dan gelir: bundan böyle hayvan değil insan gibi düşünmeleri gerekmektedir. İşte bu, o meşum gecenin ve bir oğulun babaya dönüşmesinin hararetli, hareketli, kavgalı dövüşlü, kahkaha ve gözyaşı ile bezeli inanılmaz hikayesidir. Bülent Üstün’ün yazıp çizdiği kült çizgi roman dizisinden, Türkiye’nin en büyük animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımıyla perdeye uyarlanan Kötü Kedi Şerafettin, yetişkinler için bir animasyon filmi.Ama ne film!

Youtube Linki: https://www.youtube.com/watch?v=TqDzNpMqJhI

Kötü kedi şerafeetin için daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.