Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Muhammed tarafından 08 Ağustos 2016, Pazartesi günü eklendi.
Hitman: Episode 4 için geri sayım başladı.
Hitman: Episode 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Hitman: Episode 4 için Çıkış Tarihi Verildi. Suikastler hız kesmeden devam ederken; Hitman: Episode 4 için geri sayım başladı. Biraz suikast, biraz rock and roll ile kendimizden geçeceğimiz bölümün çıkış tarihi açıklandı. IO Interactive tarafından geliştirilen ve Square Enix ekibinin yayımcılığını üstlendiği Hitman, geçtiğimiz Mart ayı içerisinde raflardaki yerini almıştı. Serinin diğer yapımlarından farklı olarak, bölüm bölüm karşımıza çıkan Hitman, dördüncü bölüm için çıkış tarihini geçtiğimiz saatlerde bizlerle buluşturdu. 

Geliştirici ekip içerisinde yer alan Stüdyo Şefi Hannes Seifert: ""Bangkok Hitman sezonunun yeni bölümü için egzotik bir arka plan sunuyor, bu sefer biraz rock and roll tercih ettik, çünkü hedefleriniz The Class grubunun vokalisti ve aile avukatları – yani bazı olağan dışı aktiviteler için müzik enstrümanlarının kullanılmasını da bekleyebilirsiniz."" açıklaması ile bu bölümün daha çok yönlü olduğunu vurguladı. ""Club 27"" görevi ile oyuncuları Bangkok’un hemen dışındaki Chao Phraya Nehri üzerine kurulu Himmapan tatil köyüne gideceğimiz yeni bölüm ile şahane manzaralar da bizleri bekliyor olacak. Bu güzel manzaraların yanında ise tabi ki hedeflerimiz de bulunuyor. Hedeflerimiz yükselişte olan Indie grubu The Class’ın vokalisti, rock yıldızı Jordan Cross ve Cross’un aile avukatı olan Ken Morgan yer alıyor.

Yapılan açıklamalar ile birlikte dördüncü bölümün adı Bangkok olacağı bilgisi verildi. Tayland'ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok’ta geçecek olan bölümümüz, 16 Ağustos tarihinde oynanabilir hale gelecek.

Kaynak: Shiftdelete.net