logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Google Song Maker ile müzik keyfi başladı

Ana SayfaHaberlerDoğukan tarafından 02 Mart 2018, Cuma günü eklendi.
Dostindir Haber Google Song Maker ile müzik keyfi başladı
Web tarayıcınız üzerinden sanatçı yönünüzü ortaya çıkarabileceğiniz Google Song Maker herkesi kendisine hayran bırakacak.
Google Song Maker ile müzik keyfi başladı

Google Creative Lab tarafından geliştirilen Google Song Maker, herkesin kolay bir şekilde müzik besteleyebilmesine izin veriyor. Herhangi bir uygulama indirmeye gerek duymadan tüm web tarayıcıları üzerinden müzik yaparak bunları sevdiklerinizle paylaşın.

Google'dan Eğlenceli Müzik Yapma Aracı
Song Maker kendi müzik parçalarınızı oluşturmak için ister klavyenizin yön tuşlarını isterseniz farenizi kullanabiliyorsunuz. Ok tuşları, giriş tuşu, geri alma tuşlu ve boşluk tuşu kullanabilecekleriniz arasında. Kendi bestenizi yapmak için çalışma ekranındaki notalara tıklayarak test edebiliyorsunuz. Ardından oluşturduğunuz parçayı save ile kaydederek bir bağlantı linki ile birlikte bunu paylaşabilirsiniz.

Song Maker'da yapabileceğiniz besteler piyano, yaylı çalgılar, nefesli çalgılar, synth ve marimba sunarken, ritim için de bateri, conga, elektro ve bloklar olarak bulunuyor. Artık ister renkli kutuculara bir resim çizin dinleyin, isterseniz de müzik bilginizi konuşturarak ortaya bir şaheser çıkartın. Geri kalan hepsi sizin yeteneğinize kalıyor.

Birbirinden eğlenceli müzikler yapabileceğiniz Google Song Maker sayfasına bu adresten ulaşarak kendi bestenizi yapmaya başlayabilirsiniz. Bizim yapmış olduğumuz besteyi bu link ile görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir