Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 06 Haziran 2015, Cumartesi günü eklendi.
Android mobil cihaz sahipleri Artık Google Play Store üzerinden kredi kartı bilgileri tanımlamadan Turkcell Mobil ödeme ile uygulama veya oyun satın a
Google Play Store'de Turkcell Mobil Ödeme Dönemi Başladı

Turkcell mobil ödeme özelliği Google Play Store’a geldi. Türkiye’de ilk kez bir mobil mağaza üzerinden tek tıkla kolay ve güvenli ödeme devri başladı. Google Play Store’da zorunlu olarak ücretli uygulama indirimlerinde kredi kartı gerekliliği Turkcell’in özel olarak geliştirdiği mobil ödeme sistemiyle birlikte ortadan kaldırıldı.

Google Play Store'da Turkcell Mobil Ödeme Nedir?
Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store'da kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan güvenli alışveriş yapabilir, sevdiğiniz oyunların keyfini yaşayabilirsiniz. Android cihaz kullanan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri bu servisten faydalanabilirler. Alışveriş tutarınız faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyenizden düşer.

Google Play Store'da Turkcell Mobil Ödeme;
Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store’da tüm uygulamalarınızı ve uygulama içi kredilerinizi sadece cep telefonu numaranızı kullanarak güvenle satın alabilirsiniz.

Turkcell aboneleri Turkcell Mobil Ödeme ile tek seferde 100 TL’ye kadar işlem yapabiliyor.

Google Play Store
Android için Google Play Store Uygulaması