Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 03 Haziran 2015, Çarşamba günü eklendi.
Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar Tüm fotoğraflarınızın organize edilmiş ve kolayca ulaşabileceğiniz tek adres. Google I/O etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. İşte yeni sürpriz Google Fotoğraflar Uygulaması, Android, iOS ve web için yayına başladı. HD veya normal kalite olarak sınırsız fotoğraf yedekleme özelliğine sahiptir. Dört farklı görünüm, otomatik fotoğraf arama, Fotoğraf düzenleme ve filtreleme özellikleri bulunuyor.

Fotoğraflarda 16 MP, videolarda ise 1080p kalitesindeki görsellerinize sınırsız yedekleme imkanı sunuyor.

Fotoğrafları Sınırsız Depolama Alanında Saklayın:
Google Fotoğraflar ile çektiğiniz fotoğraflar anlık olarak Drive depolama alanınızda saklanır. Bu şekilde fotoğraflara her cihazdan erişebilirsiniz. Ayrıca yapılan açıklama ile Google Fotoğraflar'da depolama sınırı yok. İstediğiniz kadar fotoğrafı Google Fotoğraflar ile saklayabilirsiniz.

Tüm cihazlarınızdan otomatik olarak yükleyin:
Tüm cihazlarınızda ömürlük fotoğraflar yedekleyin ve görüntüleyin. Yapılan düzenlemeler tüm cihazlarınızda görünür.

Otomatik olarak düzenlenmiş ve arama yapılabilir:
Tüm fotoğraflarınızı kişilere, yerlere ve nesnelere göre organize edilmiş halde görün. Açıklama olmaksızın, bir fotoğrafla ilgili olarak hatırladığınız kadarıyla arama yapın.

Kolayca dilediğiniz gibi düzenleyip paylaşın:
Tarayıcınızda fotoğrafları kırpın, onlara filtreler ekleyin ve ayarlamalar yapın. Uygulamaya sahip olmayan kullanıcılarla bile tek seferde birçok fotoğraf paylaşın.

Android ve iOS uygulamalarını indirebilir veya photos.google.com üzerinden tarayıcınız ile erişebilirsiniz. Android’de 4.0 ve üstü ve iOS için de 8.1 ve üstü sürümlerde Google Fotoğraflar uygulamasını kullanabilirsiniz.

Google Fotoğraflar
Android Ve iPhone için Google Fotoğraflar Uygulaması