Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 10 Eylül 2014, Çarşamba günü eklendi.
Futbol severler tarafından merakla beklenen FIFA 15 oyunu sonunda oyuncularla buluştu.
FIFA 15 Demo Çıktı

FIFA 15 Demo sonunda oyuncularla buluştu ve Origin sitesine olan aşırı yoğunluk nedeniyle çoğu oyuncu bu heyecanı bir süre daha ertelemek zorunda kaldı. Şanslı olan ise oyunu çoktan indirerek sosyal medya üzerinde caps paylaşarak dostlarını kıskandırdılar.

Oyunda top sürme, pas atma, ara pası verme gibi futbol oyunu için can alıcı olan hareketler son derece gerçekçi ve kalecilerin refleksleri ve seyirci hareketleri son derece güzel hazırlanmış. Oyunu merakla bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacağı kesin gibi duruyor FIFA 15.

Gerçekçilik üzerine oldukça durulmuş olan bu son seride top kapmalar, sürmeler, dönüşler üzerine oldukça fazla kafa yorulmuş ve istenilen oyuna yansıtılmış. Gerek saha içi gerekse saha dışı hareketler ile oyuncusunu kendine hayran bırakacak olan FIFA 15 serisinde yine uyukusuz geceler geçirmeye hazırlanın. Bazı oyun içi yeniliklere değinmek gerekirse; Korner sırasında oyuncuların ceza sahası içindeki hareketlerini ayarlayabilir, 14 serisinde insanı çileden çıkaran taç kullanırken olan sıkıntı FIFA 15'te top toplayıcılar ile çözülmüş.

Sistem Gereksinimleri içerisinde (64 Bit zorunlu) olduğundan 64 bit harici bir sistem kullanıyorsanız indirmemnizde fayda var.

The network is having problems hatasını alıyorsanız biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor çünkü server aşırı yüklü olduğundan indirme işlemi gerçekleşmediğini bildiriyor size.
 

FIFA 15 Sistem Gereksinimleri:
- İşletim sistemi: Windows 7/8 , 64bit
- İşlemci: Intel i5-2550K 3.4Ghz
- RAM: 8GB
- Boş disk alanı: 15.0 GB
- Ekran kartı: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
- DirectX: 11.0

Minimum PC sistem gereksinimleri:
- İşletim sistemi: Windows 7, 64bit
- İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad 2.4Ghz
- RAM: 4GB
- Boş disk alanı: 15.0 GB
- Ekran kartı: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
- DirectX: 11.0.


FIFA 15 Demo indir