Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 19 Ağustos 2015, Çarşamba günü eklendi.
Çıktığı günden itibaren rekor düzeyde ilgi gören fenomen iOS oyunu Fallout Shelter, Android cihazlar içinde yerini aldı.
Fallout Shelter iOS Sonrası Android Cihazlarda

Fallout Shelter, iOS cihazlar için çıktığı günden itibaren büyük ilgi gören ve en çok indirilen oyunlar arasındaki yerini alan fallout shelter google play üzerindede indirilebilr duruma geçerek Android cihazlar için marketleri süsledi. Sıradan bir mobil oyundan çok fazlasını sunan Fallout Shelter Google Play ve iOS app store mağazalarında oyuncularını bekliyor.

Fallout evrenini mobil cihazlara taşıyan bu oyunda kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalan insanlar için yaşam alanları inşa ediyoruz. Bu alanlara dahil ettiğimiz insanları yeteneklerine göre eğiterek onları çeşitli görevlerde kullanıyoruz.

Oyun Fallout’un post-apokaliptik dünyasına ve kasvetli havasına alışkın olanlar için değişik bir tecrübe sunuyor. Fallout Shelter’ı indirdikten sonra açtığınızda alternatif bir dünya ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Dışarısı türlü tehlikelerle dolu ve bir avuç insan, bir dağın içinde küçük odacıklar meydana getirerek hayatta kalmaya çalışıyorlar. emelde bir yönetim simulasyonu olan Fallout Shelter’da nükleer savaş sonrası sığınaklara saklanan ve orada yaşayan insanları yönetiyor bir anlamda insanlı tamagotchi oynuyorsunuz.

Biilinen oyunlara göre oldukça zor ve eğlenceli bir oyun olan Fallot Shelter hileleri önümüzdeki günlerde oldukça revaçta olacaktır.

Fallout Shelter
Android Ve iPhone için