Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 03 Kasım 2016, Perşembe günü eklendi.
Facebook’ta arkadaş listesi nasıl gizlenir?
Facebook'ta Arkadaş Listesi Gizleme Yolları

Son zamanlarda Facebbok kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan Arkadaş listemi ve fotoğraflarımı gizlemek istiyorum lütfen bana yardımcı olabilir misiniz? sorunu için bu yazıyı hazırlama ihtiyacı duyduk. yazımızı takip ederek belirtmiş olduğumuz birkaç adımı izleyerek Facebook'ta arkadaş listenizi gizleyebilirsiniz.

Facebook'ta birçok gizlilik ayarı bulunuyor. Bu gizlilik ayarlarıyla birlikte Facebook'ta herhangi bir şeyi, sadece kendinize görünür ya da sadece arkadaşlarınıza görünür şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Facebook arkadaş listesini gizlemek için ""Sadece Ben"" seçeneğini seçerseniz facebook arkadaş listesi gizlenir ve sadece size görünür olur. Facebook Arkadaşa Listenizi Gizlemek İçin Bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden Facebook sitesini açın ve giriş yapın.

Bu İşlemden Sonra Yapmanız Gerekenler:
- Üst kısımda profil fotoğrafınızın üzerine tıklayıp kendi profil sayfanızı açın.
- Profil sayfasında """"Arkadaşlar"""" sekmesine tıklayın.
- Arkadaşlar sekmesinin sağ tarafındaki """"kalem"""" simgesine tıklayın ve açılan menüden ""Gizliliği Düzenle"" butonuna tıklayın.
- ""Arkadaş listeni kimler görebilir?"" kısmından gizliliği ""Sadece Ben"", ""Arkadaşlar"" ya da ""Herkes"" şeklinde ayarlayabilirsiniz.
- Gizlilik ayarına karar verdikten sonra """"Bitti"""" butonuna tıklayarak kaydedebilirsiniz.

Telefondan facebook'ta arkadaşlar nasıl gizlenir?
Facebook ekranının sağ üst kısmındaki Seçenekler simgesine tıklayın. Profilinizde yer alan ""Arkadaşlar"" bölümüne giriş yapın. Açılan ekrandaki ""Arkadaşlar"" yazısının sağ tarafında ""Herkese Açık"" ya da ""Arkadaşlar""a tıklayın.