Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Muhammed tarafından 07 Temmuz 2015, Salı günü eklendi.
Google 7 Temmuz Doodl'si ile Eiji Tsuburaya 144. doğum gününe özel olarak google ana sayfada yer aldır.
Eiji Tsuburaya Doodle yapıldı

Eiji Tsuburaya Doodle yapıldı? Google 7 Temmuz Doodle'si olarak müthiş bir oyunla bizi karşıladı. Peki kimdir bu Eiji Tsuburaya. Japonların bir numaraları film yönetmeni olan Eiji Tsuburaya filmleri saymakla bitmez. Eiji Tsuburaya 7 Temmuz'da doğmuştur. Eiji Tsuburaya Bir çok bilim kurgu filmine yönetmenlik yapmıştır bunlardan hepimizin çok yakından bildiği film Godzilla‘nın ilk serisidir. He-Man gibi filmlerin de özel efekt yönetmenliğini üstlenmiştir.

Önemli kişilere Doodle hazırlayan Google 10 tane oyunun art arda oynatıyor. Peki Eiji Tsuburaya kimdir ve neden Doodle olmuştur! İşte yanıtı. Japonların bir numaraları film yönetmeni olan Eiji Tsuburaya, Godzilla ile ilk eserini vermişti.

Google Oyundan çok Eiji Tsuburaya’nın filmlerde yaptığı özel efektlerin nasıl oluşturduğunu basit bir mantıkla anlatmaya çalışmış. Google’da arama yapmak yerine OK tuşuna başınca oyun açılır. 1-10 Level arasında olan oyun ilki bina yapmaktan insan giydirmeye kadar her oyun bulunabilir. Duvara yapıştırı sürmeniz gerekirken giysiyi tam oturtmanız gerekmektedir. Burada Google sizlere güzel bir oyun sunmaktadır.