Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Muhammed tarafından 19 Ağustos 2014, Salı günü eklendi.
internet download manager indirme hızınızı 5 kata kadar hızlandırmanızı mümkün kılan hızlı dosya indirme yöneticisidir.
Dosya İndirmek Kabus Olmasın

Hepimizin kabusu değimlidir tam bir dosyayı indirirken yarıda kalması helede videoları indirmede zorluklar yaşamamız yok mu? Küçük çocuklar  video izlemeye bayılırlar tam aman oyalanacak bir şeyler buldu ellemeyin derken videonun donması yok mu? Ne de sinir bir olay rahat ettiğinizi düşünürken  olur mu ! bu şimdi.Her videoyu da indirmek işkence, indir indir nereye kadar değil mi? Bana hak veriyorsunuzdur her halde. Düşünsenize tam önemli bir iş toplantısında dosya indirmeniz gerekti ve… takıldı  hadi tekrar dene en baştan, oysaki bunun kolayı olmalı.

Bunlarıneden anlatıyorum biliyor musunuz? Çünkü tam bu problemleri çözebilecek mükemmel bir program var.

İnternet Download Manager bu sistem tam sizin istediğiniz gibi indirme hızınızı 5 kata kadar hızlandırmanızı mümkün kılan hızlı dosya indirme yöneticisidir. Bu sistemle öz geçminizi  ,dosyalarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı bir şekilde indirmenize yarar. Dahası da var hata kurtarma,kayıp bağlantıları, ağ sorunlarından doğan sorunlar, elektrik kesintisi ile oluşan kopuklukları siz başına döndüğünüz andan itibaren kaldığı yerden devam eder,hatta yarım kalmış indirmeleri siz yokken bile devam edebilen harika bir uygulama.Kolay bir kullanım şekli vardır. 

Herkes bunu başarabilir. IDM temiz ve iyi çalışabilecek kullanıcı profiline sahiptir. Biz kullanıcılar için o kadar sade ve yalın bir kullanımı vardır ki her kes bunu başarabilir.Tüm indirmek istediğiniz dosyalarınızı türüne göre olan yerlere indirir. Ayrıca sizi uğraştırmaz, size kolaylık sağlar. İsterseniz gelişmiş ayarlar memüsün den siz kendiniz için indirilen farklı tür dosyaları buradan yönetebilme olanağınız olur.

Internet Download Manager güncelleme gerektiği zaman kendisini günceller.

IDM Bazı Özellikleri;
-Sürükle bırak desteği,
-Görev  zamanlayıcısı,
-Virüs koruması,
-İndirme sırasında ekleme,
-HTTPS desteği,
-Komut satırı parametreleri,
-Sesler,
-Zıp ön izleme,
-Proxy sunucuları,
-Kotalı aşamalı indirme.

Bunlarla daha da kullanım kolaylığı oluşur. Aynı zamanda desteklediği FTP ve http protokolleri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler,yetkilendirme, MP3 ses dosyaları, MPEG video içerikleri, IDM ‘in uyumluluk gösterdiği Microsoft Internet Explorer,Netscape,MSN Explorer,AOL,Opera mozilla,Mozilla Firofox, Mozilla Firebird,Avant Browser,MyIE2 ve tüm popüler tarayıcılarla çalışabilmektedir. Sürüm 6.21 Windows 8.1 de uymlu olarak güncellenmiştir. Bazı uyumlu eklerle Myspace tv gibi siteleri ve videoları indirmek için de kullanılan oyunlar için de ekle paneli vardır.

Kısacası internetten dosya indirmek isteyenler için mükemmel bir program. Yalnız en üzücü yanı da bu ürünün ücretli oluşu maalesef.