Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 09 Eylül 2014, Salı günü eklendi.
Facebook okey ve diğer online oyunlarda hile yapma yöntemleri.
Charles Web Debugging Proxy

CHARLES NEDİR?
Bilgisayarınızda bir yöneticiye ihtiyacınız varsa CHARLES tam size göre (HTTP Proxy/http).Tüm verilerinizi takip edebileceğiniz bir Proxy yazılımıdır. Bu program internet ortamında bilgisayarınıza giriş yapan ve bilgisayarınızdan çıkış yapan tüm verilerin erişim izni alan, web tarayıcınızdan bilgisayarınıza giriş yapan ve bilgisayarınız üzerinden çıkış yapan tüm verileri takip eder.

Charles Web Debugging Proxy ile bilgisayarınıza giren-çıkan tüm verileri takip edeceğiniz gibi bazı oyun hile sistemlerini de kullanabilirsiniz. Bunlar arasında en başta Facebook Okey Hilesi geliyor .Oyunlarda nasıl hile yapabilirim diye düşünen kullanıcılar bu programla kolaylıkla üstesinden gelebilirler . Tarayıcınızla internette gezinirken veri akışını gözden kaçırabilirsiniz. Bu yüzden oluşan hataların neden olduğunu anlayamazsınız. İşte Proxy yazılımıyla hataları kolaylıkla bulup düzeltebilirsiniz.

SSL Proxy le güvenli bir şekilde internette dolaşabilir, değişik talepleri kontrol edip düzenleyebilirsiniz ve ayrıca HTML,CSS,RSS standartları da doğrulayabilirsiniz. Bunların dışında da en iyi yanı internetiniz yavaş ise size bu aksaklığı giderici yani hızlandırıcı ,bağlantı önerileri sunar. Bu programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için Java’nın bilgisayarınızda yüklü bulunması gerekli.

Aslına bakılırsa web işleri ile uğraşıyorsanız sizin için biçilmiş bir uygulama olduğunu söyleyebilirim .Fazla internette gezinmiyorsanız bence bu uygulamaya ihtiyacınız yok denilebilir. Ama oyunlarda kendi uğraşınızla kazanma hırsınız pek yok ise; hileye baş vurma konusunda mükemmel bir program. Her kişiye hitap eden özellikleriyle, her kezi memnun ettiği söylenebilir. İlle de bilgisayarımda olsun diyorsanız, size özellikleri hakkında bilgi verdim. Yinede tercih size kalmış. Kurulumun da endişe edilecek bir şey yok ; çünkü çok kolay bir kuruluma sahip. Sadece bir kaç dakikanızı alır.

Charles programının özellikleri:
- Bağlantının çıkış noktalarını (HTTP adreslerini) görebilirsiniz. 
- Facebook Okey Hilesi yapabilme olanağı 
- HTTP sürelerini öğrenebilme, 
- Hız süresi hesaplayabilme, 
- SSL Proxy desteği, 
- Ajax debugging (XML ve JSON taleplerini ve cevaplarını görebilme) 
- Talepleri tekrar edebilme, 
- Farklı girdileri test edebilmek için talepleri düzenleyebilme, 
- HTML,CSS ve RSS /atom cevaplarını standartlara göre doğrulama kontrolü.

Bu programın ara yüzü İngilizce’dir. Ama kullanımı basittir.

Programı kullanırken genelde 403 hatası verir , sebebi ise internet modunu kullandığınızdan kaynaklanır. Çünkü program genelde oyun hileleri için kullanılıyor bundan dolayı hata bildirimi vermektedir. Yalnız kurulumu yaptıktan sonra bunu kendiniz sol üst taraftan Proxy’e girerek düzeltmeniz mümkündür.

Charles
Online Oyun Hile Programı