Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 28 Mayıs 2015, Perşembe günü eklendi.
BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır?
BlueStacks Kurulumu ve Kullanımı

BlueStacks, bilgisayarınızda Android işletim sistemindeki programları çalıştırmanıza olanak sağlayan bir uygulama. Android işletim sistemi için yazılmış olan oyun veprogramları daha büyük ekranlarda çalıştırmanıza izin veririr.

Öncelikle BlueStacks uygulamasını sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde indiriyoruz. BlueStacks App Player’ı indirdikten sonra bilgisayarımıza normal bir şekilde kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. BlueStacks App Player ile birlikte sanal bir Androidcihaza bilgisayarınız üzerinden sahip oluyorsunuz. BlueStacks ile Android uygulama ve oyunları bilgisayarınıza indirip çalıştırabilmeniziçin öncelikle Google hesabınızı eklemelisiniz. Yeni Bir Android telefon veya tabletkurulumu yapar gibi cihazınıza Google hesabı ekleyerek Google Play Store'ye bağlanıpoyunu indirmeniz ve çalıştırabilirsiniz. Kolaylıkla uygulama ve oyunları Androidcihazınızdaymışsınız gibi indirebilir, oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu sayede Candy Crush Saga, Temple Run 2 gibi popüler tüm oyunları tam ekran olarak sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor, Facebook gibi sosyal ağ uygulamalarını kullanabilir WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarını kullanabilirsiniz.

BlueStacks uygulaması Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerine kurulabilir ve çalıştırılabilir.

OyunTV Ekibindeki arkadaşlar tarafından hazırlanmış olan 100% kurulum videosunu takip edebilirsiniz.

 

BlueStacks
Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma.