logo
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

2018 Yılı En İyi Ramazan uygulamaları

Ana SayfaHaberlerEylül tarafından 16 Mayıs 2018, Çarşamba günü eklendi.
Dostindir Haber 2018 Yılı En İyi Ramazan uygulamaları
Ramazan ayında kullanabileceğiniz yararlı mobil uygulamaları sizler için bir araya getiriyoruz.
2018 Yılı En İyi Ramazan uygulamaları

11 ayın sultanı olan Ramazan ayına girmiş olduğumuz bu gün sizlere, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz en iyi mobil uygulamaları paylaşıyoruz. Bu yıl 16 Mayıs 2018 tarihinde başlayıp 13 Haziran 2018'de biten Ramazan ayının coşkusu 14 Haziran - 17 Haziran 2018 tarihleri arasında kutlanacak olan Ramazan Bayramı ile sona eriyor.

En İyi Ramazan uygulamaları

1:) Ramazan Rehberi
Diyanet İşleri Başkanlığı Ramazan Uygulaması. Ramazan Rehberi uygulaması adından da anlaşılacağı gibi Ramazan ayı ile ilgili ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiye sahip olmanızı sağlıyor. Türkiye'deki tüm iller ve dünyadaki bütün şehirler için imsakiye bilgileri, Ramazan ile ilgili Ayet-i Kerimeler ve Hadis-i Şerifler, Oruç hakkında bilgile, Zekat ve Fitre Bilgileri, Sıkça sorulan sorular, Ramazan hakkında genel dini bilgiler ve Ramazan hakkında Makaleler, Hutbeler, Vaazlar içeren uygulama aklınıza takılan her türlü soruya yanıt verebilecek detaylı bir rehber.

Uygulamayı Android hem de iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

2:) İftara Ne Kadar Kaldı?
İftar vakitlerini T.C Diyanet İşleri Başkanlığı vakitlerini baz alarak kullanan İftara Ne Kadar Kaldı? uygulaması, bulunduğunuz yerde iftara ne kadar kaldığını sizlere bildirmekte. Ek olarak indirmeniz dahilinde ardından internet gereksinimine ihtiyaç duymaması da uygulamayı oldukça kullanışlı kılan bir diğer etken.

Uygulamayı Android telefonlarınıza indirebilirsiniz.

3:) Ramazan
Oldukça geniş bir kullanım sunan Ramazan uygulaması, her girişinizde iftara kalan sürenin yazılı ve sesli olarak bildirilmesi, iftarda top sesi ve ezan ile uyarı, sonrasında otomatik olarak devreye giren sesli iftar duası, sahur'a davul sesi ile uyandırma, sahur bitiminde ezan ile uyarı gibi birçok özelliği içerisinde barındırmakta.

Uygulamayı Android hem de iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

4:) İmsakiye 2018
Diyanetine göre hazırlanmış 2018 imsakiyesi ile sahur ve iftar vakti uyarıları, iftar duası, günlere not ekleyebilme, aylık imsakiye gibi özelliklerle fazla yer kaplamayan uygulama, hem oldukça kullanışlı hemde rahat bir arayüze sahip. Uygulama, veriler alındıktan sonra 30 gün boyunca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.

İmsakiye 2018 uygulamasını Android / iOS telefonlara indirin.

İlginizi Çekebilir