Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Firefox
DOST indirİnternet ProgramlarıFirefox › Ücretsiz Web Tarayıcısı

Firefox 50.0

Şimdi İndir
Windows Tümü - 42.40 Mb
Kullanıcı Puanı
2.96/5 - 28 kullanıcı katıldı
Sürüm:
50.0
Boyut:
42.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Program indir İnternet Programları
WiFi HotSpot
İnternet Paylaşım Programı
İnternetten Film İndirme Programı
uTorrent ile Film indirmek çok kolay
Special Image Player
Resimleri Slayt Şov Yapma Programı
Ares
Türkçe Video Ve Müzik İndirme Programı
VidQuest Desktop
Film İndirme Programı
PasswordFox
Firefox İçerisindeki Şifreleri Bulma Programı
Chrome Adblock
Google Chrome için Reklam Engelleme Programı
Firefox (Ekran Görüntüsü)
Muhammed
Son güncelleme: 02 Ağustos 2016, Salı

"Ücretsiz Web Tarayıcısı"

Google Chrome tarayıcısından sonra popüleritesini iyice kaybetmiş olsa da yine en çok tercih edilen tarayıcılar arasında bulunan Firefox eklenti özelliği sayesinde kullanıcısının kolay terk edemiyeceği tarayıcılardan bir tanesidir. İnternette gezinmeye bambaşka bir boyut kazandırarak pek çok şahane özelliği bir araya gelen Firefox, sürekli güncellenen özellikleriyle eskisinden çok daha hızlı, açık kaynak kodlu ve Türkçe bir internet tarayıcısı.

Firefox 50'yle birlikte sekmeleriniz arasında dolaşmak için Ctrl+Tab klavye kısayolunu kullanabilirsiniz. Bağımsızlığını seçerek Firefoxu tercih et. Firefox Android ve Pc kullanıcılarının benimsemiş olduğu "Sizin için, gizliliğiniz için ve açık bir Web için varız" sloganının hakkını sonuna kadar vermektedir.Herkes Web’i farklı kullanır. Firefox’u kendi kullanım tarzınıza göre değiştirebilirsiniz. Kullanmadıklarınızı atın, kullandıklarınızı tutun ve istediğiniz yere koyun.

Firefox’unuzu diğer cihazlarınız ile eşitleyerek Yer imlerinize, parolalarınıza ve daha fazlasına tüm cihazlardan erişin. Yine etkileyici olarak göze çarpan 3 boyutlu web tarayıcısı özelliğine "Web geliştirici > İnceleme" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hızlı, güvenli ve özelleştirilebilir bir browserdir. Dünya üzerinde tekel konumundaki Internet Explorer’a ilk rakip olan tarayıcıdır. Şu günlerde Google Chrome tahtından sallamış olsada yinede tercih edilen bir tarayıcıdır. Firefox kişisel bilgilerinizi korumak için tasarlanmış en iyi web tarayıcılarından biri olup bu sebepledirki gizlilik konusunda en çok güvenilen internet şirketi seçilmiştir.

Firefox ile Sevdiğiniz sitelere çabucak ulaşın; adreslerini hatırlamasanız bile. Terimlerinizi konum çubuğuna ( Şahane Çubuk ) yazdığınızda otomatik tamamlama işlevi tarama geçmişinizde, yer imlerinizde ve açık sekmelerinizde bulunan uygun sonuçları karşınıza getirecektir.

Eklenti Senkronizasyonu:
Eklentiler için getirilen senkronizasyon desteği sayesinde Firefox tarayıcınızda kullandığınız eklentiler senkronize edilebilecek.

Chrome Senkronizasyonu:
Google Chrome senkronizasyon desteğiyle yer imleri, çerezler, geçmiş, parola ve kişisel ayarlar iki tarayıcı arasında senkronize edilebilecek.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Firefox için Yapılan Yorumlar..
Firefox için Efsane dedi ki; @ 23.03.2015
internet kullanıcıları için bence en iyisi budur.
Firefox için Cabbar Samil dedi ki; @ 08.08.2011
çok güzel
Firefox Ekran Görüntüleri
Firefox (Ekran Görüntüsü)
Ücretsiz Web Tarayıcısı (Ekran Görüntüsü)
Firefox - Ücretsiz Web Tarayıcısı (Ekran Görüntüsü)