Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Bundle
DOST indirMobil UygulamalarAndroidBundle › Android ve iOS Için Haber ve Son Haberler Uygulaması

Bundle 1.7.1

Şimdi İndir
Android 4.1 ve üzeri - 7.70 Mb
Kullanıcı Puanı
3.00/5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.7.1
Boyut:
7.70 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Program indir Mobil Uygulamalar
Sahibinden.com
Android ve iPhone için Sahibinden.com Uygulaması
Yahoo! Hava Durumu
Android ve iOS için Hava Durumu Uygulaması
Sygic: GPS Navigation
Android İçin Navigasyon Uygulaması
NTV Hava
Android İçin Hava Durumu Uygulaması
Son Dakika Haber
Android için Son Dakika Haber Uygulaması
Hava Durumu
Android için Hava Durumu Uygulaması
Bundle (Ekran Görüntüsü)
Doğukan
Son güncelleme: 16 Ağustos 2016, Salı

"Android ve iOS Için Haber ve Son Haberler Uygulaması"

Bundle, Mobil cihaz kullanıcılarına anlık olarak haber ulaştırabilmek için Türkiye'nin en fazla sayıda haber sitesini, teknoloji portalını, blog ve dergiyi sizlerle buluşturan haber okuma uygulamasıdır. Bundle; binlerce dergi, haber sitesi ve blogu paketleyip sizlerle buluşturan haber okuma uygulaması. İnternet yayınlarının RSS akışlarından gerekli olan bilgileri çekerek onları kategorilere göre sıralayarak kullanıcılara sunabilen uygulamayı, Android ve iOS mobil cihazlara indirip son dakika, teknoloji, spor, ekonomi ve seyahat gibi daha bir çok kategoriden popüler ve önemli haberleri takip edebilirsiniz. Bundle’ın düzgün ve tipografik ara yüzüyle istediğiniz habere kolayca ulaşın.

Bundle’ı her kullanışınızda keyifli ve size özel bir okuma deneyimi yaşarsınız. İlgi duyduğunuz kaynakları seçerek, kendi Bundle’ınızı oluşturabilir ve Bundle’ı kişiselleştirebilirsiniz. Çeşitli kategorilerde en popüler RSS kaynaklarından beslenerek kullanıcılarına sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar. Bundle'da Hürriyet, Milliyet, Onedio, Ntv, Sporx, Donanım Haber, Sabah, Yeni Şafak, Diken, T24, Habertürk, Cumhuriyet, Listelist, Fanatik, Maçkolik, BBC Türkçe vb.Türkiye'nin en önemli haber ve içerik sitelerini takip edebilirsiniz. Ekonomi, Eğlence, Seyahat, Teknoloji, Sanat & Tasarım, Sinema, Dergi ve daha birçok kategoriden güncel haberleri Bundle ile keşfedebilirsiniz.

Nerede neye ihtiyacınız varsa bulun – Tıpkı farklı ülkelere seyahat eder gibi, Bundle konumunuza en uygun haber kaynaklarını size önerir. En güncel haberleri kullanıcılarına ulaştırmak için 15-30-60 dakikalık ve 1-3-6-12-24 saatlik filtrelerle Zaman Yönetimi özelliği geliştirmiştir. Bir rss okuyucu şeklinde çalışan Bundle sayesinde özellikle takip ettiğiniz haber kaynaklarını tek tek seçerek her an her yerde anlık olarak tüm haberlere hızlıca ulaşabilir ve bildirimleri sayesinde ülkede ve dünyada neler oluyor neler bitiyor hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bundle Ekran Görüntüleri
Bundle (Ekran Görüntüsü)
Android ve iOS Için Haber ve Son Haberler Uygulaması (Ekran Görüntüsü)
Bundle - Android ve iOS Için Haber ve Son Haberler Uygulaması (Ekran Görüntüsü)