Program indir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Borsa Alarm
DOST indirMasaüstü Programları › Borsa Alarm - Borsa ve Hisse Seneti Takip Programı

Borsa Alarm

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.90 Mb
Kullanıcı Puanı
1.67/5 - 3 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.5
Boyut:
1.90 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Program indir Masaüstü Programları
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı
Klavye Katipliği Programı
Hızlı Klavye Kullanma Programı
Charles
Online Oyun Hile Programı
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Scribus
Gazete ve Dergi Hazırlama Programı
TimeLeft
Kronometre, Alarm ve Masaüstü Saat Programı
Stickies
Masaüstü Yapışkan Not Alma Programı
Mali Haberler
AloHaber
Dijital Çalar Saat
Android için Çalar Saat ( Alarm ) Uygulaması
Ajanda Xp
Ajanda Programı
Borsa Alarm (Ekran Görüntüsü)
Borsa ve Hisse Seneti Takip Programı (Ekran Görüntüsü)
Borsa Alarm - Borsa ve Hisse Seneti Takip Programı (Ekran Görüntüsü)
Muhammed
Son güncelleme: 19 Eylül 2014, Cuma

Borsa Alarm; hisse senedi alım satım işiyle uğraşanlara yardımcı olmak için hazırlanmış borsa takip ve hisse seneti takip programıdır. indir diğiniz bu Borsa Takip Programı ile borsada takip ettiğiniz hisselerin yükseliş ve düşüşlerini takip edebilir ve almış olduğunuz hisselerdeki kar&zarar hesabınızı yapabilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve sade bir arayüze sahiptir. Takip etmek istediğiniz hisseleri belirledikten sonra öngördüğünüz tavan ve taban fiyatlarını yazıp gerisini programı bırakıyorsunuz. Belirlediğiniz Tavan veya Taban fiyatta alarm ile sizi haberdar ediyor.

Yazılımcının Açıklaması: Takip ettiğiniz bir hissenin fiyatı tavan fiyata yükselebilir. Diğer yatırımcıların, hisselerini hızla ellerinden çıkarma eğilimi gösterebileceğini varsayabilirsiniz. Belki, siz de o hisselerinizi geç kalmadan satmak isteyebilirsiniz. Takip ettiğiniz başka bir hissenin fiyatı taban fiyata düşebilir. Daha fazla düşmeyeceğini varsayabilirsiniz. O şirket gelecek vaat ediyor olabilir. Belki, o hisseyi satın almak için şimdi en uygun an olduğunu düşünebilirsiniz.

Hisselerin bu hareketlerini kaçırmamak için borsayı sık takip etmek gerekir! Şirketlerle ilgili raporların gözden geçirilmesi faydalı olabilir. Profesyonel bir yatırımcı bu işten iyi para kazandığından, çok zaman ayırmaktan şikayetçi olmaz. Ama bazıları için gündelik işlerini aksatarak borsayla ilgilenmek bazen sıkıcı olabiliyor. Bu nedenle borsadaki hisseleriyle pek ilgilenmeyen pasif yatırımcılar vardır. Fırsatları kaçırırlar.
Ya da örneğin, aslında çok büyük bir yatırımcı olmamasına rağmen, tedirgin şekilde gözlerini ekonomi kanalından ayıramayan kişiler oluyor. Artık bunun başka bir çözümü var. Borsa Alarm’ınızı kurmak. Takip etmek istediğiniz hisseleri giriyorsunuz. Öngördüğünüz tavan ve taban fiyatlarını yazıyorsunuz.
Borsa Alarm sizin için, her gün hisselerin güncel fiyatını otomatik denetliyor. Belirlediğiniz tavana yükseldiğinde size Alarm veriyor. Taban fiyata düştüğünde de haberiniz oluyor. Böylece borsayı unutabiliyorsunuz. Hisseler sizin belirlediğiniz bandın dışına çıktığında nasıl olsa bilgilendirileceksiniz. Zaten bilgisayarlar bizim için yorucu olabilecek görevleri otomatik yaptığından hayatımızda değil midir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!